IV Informacja o działalności szkoły

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Podziękowania dla wszystkich nauczyciel za organizację: festiwalu zawodów, 30-lecia szkoły , drzwi otartych oraz dla organizatorów: rajdu integracyjnego klas pierwszych, Pink Pikniku, Dnia Ziemniaka i Pikniku rolniczo-ekologicznego w Kotowie, Zakończenia klas maturalnych-p. B. Koteckiej, p A Czetowicz, p K Rzannej -Piechocie, zakończenia klas ZSZ p. A. Majcherek, p. K. Budzyńskiej – Schulz, dekorację sali p A Staroście p. H. Klimaszyk, oprawę muzyczną p. A. Piaskowskiej-Szeszule, katedrze gastronomicznej za przygotowanie poczęstunków

Podziękowania za największe sukcesy:

 

-12-15 października-wyjazd członków szkolnego klubu europejskiego Euro Fan do Brukseli-

opiekun p.J. Falkowski,

 

-26 października- Międzygimnazjalny Konkurs Piosenki Żołnierskie i Patriotycznej- organizatorzy p A Czetowicz,

-16 listopada- VI Konkurs Recytatorski Poezji Słowiańskiej

laureatką została Paulina Ruciak z klasy II A

opiekun p. J. Czechowski,

-29 listopada- Potyczki z ortografią- V Powiatowy Konkurs Ortograficzny

I miejsce zdobyła Marianna Czapla gimnazjum w Wielichowie,

organizator p. L. Andrzejewska,

 

-30 listopada- uroczyste wręczenie Stypendium Prezesa Rady Ministrów

stypendium otrzymał Michał Halasz z klasy IV L,

 

-30 listopada V edycja konkursu poezji śpiewanej „Ocalić od zapomnienia”

zwycięstwo odnieśli:

Monika Wiśniewska z gimnazjum w Grodzisku w kategorii poezja śpiewana

Agata Frąckowiak i Adrianna Nowaczyk z gimnazjum w Wielichowie w kategorii repertuar dwudziestolecia międzywojennego,

organizatorzy p. G. Wiśniewska p. A. Majcherek,

 

-02 grudnia- II edycja konkursu gastronomicznego „Sekrety żywienia”

–organizatorzy p. M. Piaskowska i p. M. Ankiewicz,

-09 grudnia finał VI edycji Konkursu Informatycznego AWATAREK

zwyciężył zespół z Gimnazjum Filomata w Gliwicach,

organizator p. W. Lacherski,

 

-20 grudnia- Powiatowy Konkurs Piosenki Międzynarodowej

laureatami zostali;

w kategorii solista:

Rozalia Kurek z gimnazjum w Grodzisku Wlkp

w kategorii zespól:

Maja Matuszewska i Patrycja Pawlak z gimnazjum w Bukowcu

organizatorzy: p. M. Miś, p. K. Lala-Pluskota, p. A. Skrzypczak,

 

-25 stycznia konkurs „Wielkopolska słowem i obrazem malowana”-

organizator p. B. Klapa oraz Nadleśnictwo Grodzisk Wlkp

nagrody przyznano w kategoriach: fotografia, animacja, prace plastyczne, opowiadanie,poezja,

 

-24 lutego konkurs „Polacy i Niemcy w Europie”- organizowany przez UAM w Poznaniu

wyróżnienie otrzymały:

Aleksandra Nowak i Partrycja Dubska z klasy II C

opiekun p. B. Klapa,

 

-01 marca-Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym

Jakub Probst z klasy I B

Patryk Krynojewski z klasy I B

Aleksandra Nowak z klasy II C

Mirosław Janowski z klasy I E

opiekunowie p. W. Konieczna i p.J. Falkowski,

 

-01 marca Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

I miejsceKacper Brzostowski z klasy I A,

III miejsce Karolina Klimczak z klasy I A

opiekun p. R. Maluśki,

-17 marca- V edycja Wojewódzkiego Konkursu Historycznego „Marszałek Józef Piłsudski”

II miejsce zajęli:

Patryk Paczkowski z klasy I D oraz Marcin Lizak z klasy I C

VI miejsce zajęli

Patryk Krynojewski z klasy I B oraz Jakub Probst I B

opiekunowie p. W. Konieczna i p. A. Budnik,

-18 marca- udział szkolnej grupy aerobiku w półfinale wojewódzkim

IV miejsce drużyny z ZSP

opiekun p. A. Lusina.

-22 marca X edycja konkursu na Najlepszego ucznia w zawodzie kucharz pod hasłem

„Doceń swoje produkty lokalne- pomysł na drób w Wielkanocnej odsłonie”

I miejsce zajął Michał Chwirot z klasy III dz

opiekun p. M. Sroka,

-3-5 kwietnia XXII Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik

i Piekarz

laureatem został Adam Bąk z klasy III e

opiekun:p.B. Młynarek

 

-08 kwietnia SUPERMATEMATYK- etap wojewódzki

laureatami zostali

w kategorii ZSZ

Kinga Kobierzyńska z klasy III fz

Daniel Maciejewski z klasy I cz

w kategorii technikum

Adam Borowiak z klasy III M

Łukasz Wróbel z klasy III M

opiekun p. Ż. Dominiak,

 

-20 kwietnia- kolejna edycja konkursu „Magiczna kielnia” uczniowie z klas Technikum Budowlanego zdobyli II miejsce drużynowo

opiekun p. M. Piotrowski,

18 maja XV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego

laureatami a jednoczenie zdobywcami bezpłatnego kursu prawa jazdy zostali:

Patrycja Dubska z klasy II C

Karolina Bręk z klasy IV G

organizator p. G. Morkowski

-03-04 czerwca- eliminacje centralnej 41 edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych ,

laureatem został, Andrzej Rekoś z klasy III K

opiekun p I. Dziechciarek,

-trwa konkurs „Sztuka kochania wiersza”

organizowany przez UAM i CK Zamek w Poznaniu

opiekun p. B. Klapa

SPORT

 

7 miejsce ZSP w zawodach sportowych organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy Wielkopolska „LICELIADA”

 

 

Finał Województwa w sztafetowych biegach przełajowych

opiekun p. J. Szulc

 

I miejsce-Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt

opiekun A.Ledzianowska , J. Szulc

XI miejsce- Finał Województwa w badmintonie drużynowym,

opiekun A.Ledzianowska

I miejsce-Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców

opiekun J.Szulc

Finał Województwa w szachach drużynowych

opiekun J. Krawiec

I miejsce Półfinał rejonu w piłce koszykowej chłopców -awans do finału rejonu teren zachód

opiekun J. Szulc , A.Ledzianowska

Finał Województwa w pływaniu

opiekunowie p. J. Czyszkiewicz p. J. Szulc

III miejsce szkolnej drużyny w piłce ręcznej chłopców w turnieju w Swarzedzu

opiekun p. A. Ledzianowska

I miejsce szkolnej reprezentacji w piłce koszykowej

organizator p. J. Szulc

Rajd rowerowy szlakiem zwierzyny leśnej

organizator p. R. Maluśki

„Szczypiorniak 2017”- turniej towarzyski piłki ręcznej dziewcząt i chłopców

organizator p. A. Ledzianowska

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj:65
Wczoraj:2140
W tygodniu:2205
W miesiącu:32211
Od 02/2008r.2506895

Twoje IP: 54.90.185.120 wtorek, 20, listopad 2018 00:57

Goście: 21 gości online