POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW 2017 ZSZ

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

JM20170629 123 czerwca 2017 r. w Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych im. E. Kwiatkowskiego odbyło się uroczyste zakończenie nauki  w Zasadniczej Szkole Zawodowej.
Po trzech latach nauki nadszedł dzień, w którym przyszło opuścić szkolne mury 152 absolwentom zasadniczej szkoły zawodowej. To dzień, w którym zamknął się pewien rozdział życia młodych ludzi, dla których teraz świat otworzył swoje podwoje. Jedni wybiorą kolejny etap kształcenia, inni rozpoczną swoją pierwszą „dorosłą” pracę.
Dla wielu, byłych już uczniów, ich rodziców i opiekunów praktyk zawodowych, był to dzień szczególnej satysfakcji. Ich starania zostały docenione.

Tytuł Absolwenta otrzymała Kinga Dobierzyńska z kl. III f. Absolwentka Zasadniczej Szkoły Zawodowej w czasie swojej nauki zajęła: I i IV miejsce w Otwartych Mistrzostwach Fryzjerstwa Polskiego w Ogólnopolskim Konkursie Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego  im. Stefana Siankowskiego, III miejsce w XXIV Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Konkurencji Fryzura z fal i pierścieni  a`la Monroe, I miejsce w finale rejonowym Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego „Supermatematyk” w kategorii klas 1,2,3 szkół zawodowych oraz za zajęcie II miejsca w Wielkopolskim Konkursie „Supermatematyk” 2016 na szczeblu wojewódzkim.
Za 100% frekwencję  na zajęciach szkolnych w roku szkolnym 2016/2017 wyróżnienie otrzymała Martyna Jankowiak z klasy III d.
Wyróżniona została także Paulina Koza z kl. IIIb, ktora ukończyła szkołę ze średnią 4,3. Praktykę  zawodową odbyła  w Firmie Handlowo-Usługowej Beaty Żok w  Grodzisku Wlkp.  laureatkę nagrodą ufundowaną przez Powiatowe Zrzeszenie Handlu i Usług nagrodzili: prezes Tadeusz Pankowski  oraz dyrektor szkoły A. Matysiak.
 Nagrodę  ufundowaną przez    Powiatowy Cech Rzemiosł Różnych – Małej i Średniej Przedsiębiorczości  otrzymała Adrianna Tic.  Uczennica odbywała praktykę w ” CUKIERNI” Danuty Grygiel w Wielichowie. Nagrodę wręczył Marek Łeske- Cechmistrz Powiatowego Cechu Rzemiosł Różnych Małej i Średniej Przedsiębiorczości.
Po raz drugi w historii szkoły nagrodzono  najlepszych przedstawicieli każdego z zawodów – asów w swoim fachu.
Tytuł  Najlepszego Mechanika Pojazdów Samochodowych otrzymał  Bartosz Sibrecht  z klasy III c, uczeń ukończył szkołę ze średnią  4,29. Bartosz odbywał praktykę w zakładzie Mechanika Pojazdowa Pawła Suchory w Stęszewie.
W kategorii: Najlepszy  Monter Zabudowy i Robót Wykończeniowych w Budownictwie  został Kacper Kliński  z klasy 3a,  który ukończył szkołę ze średnią 4,18.Uczeń odbywał praktyki Zakładzie Ogólnobudowlanym  REM-BUD  Kamila Juskowiaka.
W kategorii: Najlepszy Monter  Sieci, Instalacji i Urządzeń Sanitarnych  wyróżniono Adriana Hantscha, który ukończył szkołę ze średnią 4,3.Zawodowe szlify zdobywał w Przedsiębiorstwie  Handlowo- Usługowym INSTAL BUD FRANCO Dariusza Franeckiego w Rakoniewicach.
 „Najlepszy  Sprzedawca”  to Klaudia Głodek z kl. IIIb.   Ukończyła szkołę ze średnią 5,0.  Praktykę odbywała w Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Granowie,  prezesem Spółdzielni  jest Aleksander Blaszka, opiekunem  praktycznej nauki zawodu Klaudii  była Ewa Rzadkiewicz.
W kategorii „Najlepszy Kucharz” zostali wyróżnieni  ex aequo:
 Michał Chwirot  z klasy III d; uczeń reprezentował  szkołę  w konkursach kulinarnych oraz  zajął I miejsca w konkursie w Wolsztynie na tytuł  „najlepszego kucharza”. Praktykę zawodowa odbywał u  Barbary i  Romualda Szukałów  w  Pałacu w  Niemierzycach. Drugim nagrodzonym w tej kategorii to Marcin Stachowski z klasy IIIp, który ukończył szkołę ze średnią 5,1. Uczeń odbywał praktykę w Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych.
Najlepszym Cukiernikiem został  Adam Bąk z klasy IIIe, jego średnia ocen to4,0. Uczeń odbywał praktykę w przedsiębiorstwie: Produkcja- Piekarnictwo – Transport- Usługi – Handel  „MA-TRANS” Ruchocice Dariusza Stacheckiego.
Na tytuł Najlepszego Stolarza zsłużył Michał Lobka,  który ukończył szkołę ze średnią 4,0. Michał  odbywał praktykę w stolarni Pawła Czarneckiego w Kamieńcu.
W kategorii Najlepszy Fryzjer wyróżnienie otrzymała  Kinga Dobierzyńska  uczennica  kl III f. Uczennica odbywała praktykę  w  salonie fryzjerskim "Marta"  Renaty Stuckiej w Kościanie.
Świadectwa z biało – czerwonym paskiem, listy pochwalne oraz dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz inne osiągnięcia w poszczególnych klasach otrzymali: Klaudia Głodek, Patrycja Maria Wojciechowska, Paulina Rybarczyk, Rozalia Gajska, Daria Ludwikowska, Marcin Fitt, Kacper Kliński, Mateusz Wita, Bartosz Marciniak Amadeusz Brukiewicz, Daniel Fajfer, Dariusz Franek, Maksymilian Jujeczka, Marcin Kempa, Kacper Kliński, Kamil Kowalka, Mateusz Piotrowski, Patryk Piotrowski, Dawid Szymkowiak, Marcin Wielgorz, Mateusz Wita, Paulina Koza, Olga Jąder, Paulina Strzelec, Monika Dominiak, Beata Adamczak, Natalia Michalak, Aleksandra Benenowska, Roksana Skotarek, Marcin Pawelczak, Daria Nowak, Dominika Wojciechowska, Paulina Rybarczyk, Mateusz Glinka, Kamil Zientak, Anna Bieryta, Jagoda Bimkiewicz, Krystian Brudło, Michał Chwirot, Martyna Jankowiak, Daria Nowak, Magdalena Szeląg, Kamila Wójcik, Kamila Magdziarska, Paweł Bajsztok, Daria Ludwikowska, Beata Chojnacka, Sandra Drożdżyńska, Zuzanna Juraś, Zuzanna Hamrol, Klaudia  Kowala,  Izabela Marach, Michał Lobka, Jakub Wojciechowski, Szymon Alkowski, Hubert Fulczyk i  Adrian Zeidler.
Wszystkim naszym absolwentom życzymy, by start w dorosłe, samodzielne życie będzie udany, a ścieżki Waszego życia niech będą zawsze proste! „To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku”. (Winston Churchill)

Mirella Jany

JM20170629 1

JM20170629 1

JM20170629 1

JM20170629 1

JM20170629 1

JM20170629 1

JM20170629 1

JM20170629 1

JM20170629 1

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj:106
Wczoraj:2140
W tygodniu:2246
W miesiącu:32252
Od 02/2008r.2506936

Twoje IP: 54.90.185.120 wtorek, 20, listopad 2018 01:29

Goście: 22 gości online